KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14246435
nr 1424 6435
Oidentifierad konstnär. Ej signerad. Olja på pannå, 21x28cm, yttermått inklusive ram: 36x43cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 19:25:23
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr